Budapeszt i Zakole Dunaju - wycieczka objazdowa - od 719 zł !

KONTAKT

Nowy Targ - Dodane przez geotour1 (osoba prywatna) -

Budapeszt i Zakole Dunaju - wycieczka objazdowa - od 719 zł !

Pełna treść ogłoszenia Budapeszt i Zakole Dunaju - wycieczka objazdowa - od 719 zł !

Cena obejmuje:
Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, bar, wc i video), zakwaterowanie w hotelu 2 rozpoczęte doby hotelowe, 2 śniadania, ubezpieczenie EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż), program turystyczny j.w. i opiekę pilota.

Cena nie obejmuje:
Uczestnictwo w programie zwiedzania: Bilety do zwiedzanych obiektów, usługa przewodnika lokalnego, zwiedzanie wytwórni palinki, wizyta w Parku konnym Lazar (pokaz tresury koni, przejażdżka bryczkami, obiadokolacja), Tour Guide System ok. 75 Euro + ok. 8000 HUF, rejs statkiem 15,00 Euro.

Kolacja w czardzie z programem folklorystycznym 31,00 Euro, piwnice winne - degustacja z obiadokolacją - 31 Euro.

Program:
Zamek królewski - Wzgórze Gellerta i panorama miasta - Czarda- regionalna kolacja w gospodzie - Doskonałe wina i palinka węgierska - Rejs statkiem - Muzeum Marcepana w Szentendre - Visegrad średniowieczna twierdza i przełom Dunaju - Park Lazar i Pokaz tresury koni

Dzień 1:
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy Europa Środkowa. Przyjazd do Budapesztu drugiego dnia rano, zakwaterowanie w hotelu w godzinach popołudniowych.

Dzień 2:
Zwiedzanie rozpoczniemy od Budy - części wyżynnej stolicy z pięknie położonym nad Dunajem wzgórzem Zamkowym; w programie Zamek Królewski, który przez wiele lat był siedzibą węgierskich królów- spacer dziedzińcami, następnie przejście do Kościoła N.M.P., potocznie zwanego kościołem Macieja dawniej miejsce koronacji i ślubów królewskich. Świątynia była wielokrotnie niszczona, lecz pod koniec XIX wieku odbudowano ją w stylu neogotyckim. Czas wolny - liczne kawiarnie, sklepy, punkty z pamiątkami. Po południu Wzgórze Gellerta skąd panorama miasta i niezapomniane widoki na Dunaj, następnie przejazd w płd -zach. okolice Budapesztu, do dzielnicy Budafok słynącej z licznych podziemi i korytarzy winnych najdłuższy ciąg piwnic na świecie liczący ok. 120 km długości. W programie zwiedzanie jednej z piwnic, degustacja win wraz z obiadokolacją. Wieczorem rejs statkiem. Powrót do hotelu ok. 22.30.

Dzień 3:
Po śniadaniu wizyta w jednej z starych, historycznych hal targowych, możliwość zakupu regionalnych specjałów; przejazd w Zakole Dunaju, do Szentendre, malowniczo położonej serbskiej miejscowości. Indywidualne zwiedzanie Muzeum Marcepana, czas wolny w centrum miasteczka; przejazd do Visegradu z ruinami dawnej twierdzy średniowiecznej skąd roztacza się widok na przełom Dunaju. Powrót do Budapesztu, zwiedzanie nizinnej części stolicy: bazylika Św. Stefana, przepiękna XIX budowla oraz Opera Narodowa, z bogato zdobionymi wnętrzami. Wieczorem dla chętnych wieczór w Czardzie typowej węgierskiej restauracji/gospody. Kolacja z programem folklorystycznym muzyka, taniec w strojach regionalnych. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, kontynuacja zwiedzania nizinnej części stolicy Węgier: przejazd autokarem zabytkową aleją Andrassy ut, Plac Millennium, który został wybudowany z okazji tysiąclecia państwa węgierskiego. Zobaczymy także Zamek Vajdahunyad kompleks budowli kopii naśladujących znane budowle z terytorium Węgier, oraz przejedziemy najstarszą na kontynencie Europejskim linią metra. Czas wolny na słynnym deptaku Vaci utca. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w jednym z kąpielisk budapesztańskich, gdzie proponujemy kąpiele w basenach termalnych.
Przejazd do Godolo( ok. 35 km od stolicy)- wizyta w jednym z największych kompleksów jeździeckich w Europie. Pokaz tresury koni, przejażdżka bryczkami i obiadokolacja w tradycyjnej restauracji serwującej kuchnię węgierską.
Wyjazd do Polski ok. godz. 18.30, przejazd przez Słowację, Czechy.

Dzień 5:
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Pszczyna-przesiadki ok. 1.00-2:00).

Mapa Nowy TargProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Budapeszt i Zakole Dunaju - wycieczka objazdowa - od 719 zł ! ,719 zł


Polecane, ciekawe strony z Nowego Targu. Prowadzisz serwis o Nowym Targu lub zwiazany z Nowy Targ - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Nowym Targu !Zobacz stronę Urząd Gminy Nowy Targ !Zobacz stronę Urząd Miasta Nowy Targ !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Targ City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Targu: Zakopane ogłoszenia - Nowy Sącz darmowe ogłoszenia - Wieliczka ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Bochnia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nowy Targ City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj