Łatwa, łatwiejsza i najłatwiejsza metoda nauki języka to pierwsza metoda, do uczącego się języka angielskiego,

KONTAKT

Nowy Targ - Dodane przez milewskiandrzej (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Łatwa, łatwiejsza i najłatwiejsza metoda nauki języka to pierwsza metoda, do uczącego się języka angielskiego,

nazywam się Andrew Milewski, jestem absolwentem Anglia Ruskin University w Cambridge w Wielkiej Brytanii, prowadzę bezpłatne korepetycje angielskiego najłatwiejszą metodą i bezpłatne warsztaty z metodyki nauki języków.

Wszystkie istniejące metody nauki języka można pogrupować w dwie główne metody nauki języka. Dlaczego warto zwrócić uwagę na te dwie metody? Dlatego, że to one decydują o tym czy uczymy się szybciej, ciekawiej z łatwością i przyjemnością czy dłużej, wolniej, nudniej, z trudnością i złością.

Drugą metodę znamy ze szkoły. Pierwszą, znamy z domu. Obie są całkowicie inne i są jak przeciwstawne bieguny. Pierwszą metodą uczyliśmy się języka polskiego, który po urodzeniu, był dla nas pierwszym językiem obcym. Języka polskiego nauczyliśmy się rozumieć i używać w rozmowie po 2,3,4 latach. Drugą metodę znamy ze szkoły i po kilku lub kilkunastoletniej nauce drugiego języka na przykład angielskiego uczeń ma trudności z przeprowadzeniem prostej rozmowy w tym języku. Dlaczego tak jest, że ucząc się pierwszą metodą uczymy się szybciej niż drugą? Przecież każdy chciałby uczyć się szybciej, łatwiej, taniej.

Nasi rodzice nauczyli nas języka polskiego bez tłumaczenia gramatyki polskiej. Wtedy, nauka była połączona z zabawą, w której popełnianie błędów było elementem koniecznym do nauczenia się języka, a podczas nauki używaliśmy dwóch półkul mózgowych. Wraz z przyswojeniem języka polskiego w domu przyswoiliśmy sobie matrycę językową (M. Kusiak). Wielu psychologów, wśród nich H. Gleitman i R. Kohnstamm omawiają nabytą w dzieciństwie hierarchiczną strukturę języka i uporządkowaną siatkę słów znajdującą się w umyśle. Od dziesięcioleci naukowcy badają metody, którymi uczą się studenci. Wynikiem jest The Learning Piramid czyli metody uczenia się znane i używane codziennie w szkole ale z przypisanymi do nich różnymi wartościami procentowymi. W The Learning Piramid z jednej strony znajduje się metoda najszybsza z wszystkich metod uczenia się, która ma od 90 do 100%, metodą tą uczą się dzieci. Z drugiej strony jest metoda najwolniejsza, tym samym najpopularniejsza w szkołach państwowych, publicznych, prywatnych, językowych i uniwersytetach. Używając tej metody uczący się zapamiętuje z treści przeznaczonej do nauki od 0 do 10 % czyli ponad 90% wysiłku, czasu i środków nauczyciela i ucznia ląduje bezpowrotnie w koszu na śmieci.

Łatwa, łatwiejsza i najłatwiejsza metoda nauki języka to pierwsza metoda, a w jej skład wchodzą: brak tłumaczenia gramatyki, matryca językowa (M. Kusiak). hierarchiczna struktura języka, uporządkowana siatka słów znajdująca się w umyśle, The Learning Piramid z jej najszybszą z wszystkich metod uczenia się, która ma od 90 do 100%, używanie dwóch półkul mózgowych, pozwolenie na zabawę i popełnianie błędów, bo im więcej popełniamy błędów, tym szybciej się uczymy. Jeśli nauczający wie o tym to wówczas nauka języka przebiega szybko, ciekawie z łatwością i przyjemnością.

Zapytaj swojego nauczyciela od języka angielskiego czy zna łatwą, łatwiejszą i najłatwiejszą metodę nauki języka angielskiego. Jeśli zna to poproś żeby zaczął uczyć Cię łatwiej.
Jeśli twój nauczyciel słyszy po raz pierwszy o matrycy językowej (M. Kusiak), hierarchicznej strukturze języka, uporządkowanej siatce słów znajdującej się w umyśle lub słyszy po raz pierwszy o The Learning Piramid to znaczy, że ponad 90% wysiłku, czasu i środków twoich i twojego nauczyciela ląduje bezpowrotnie w koszu na śmieci. Przestań marnotrawić 90% swojego wysiłku, czasu i środków! Zacznij marnotrawić 10% swojego wysiłku, czasu i środków!

Teraz, dowiedz się więcej o bezpłatnych korepetycjach z języka angielskiego najłatwiejszą metodą, o bezpłatnych warsztatach z metodyki nauki języków, o bezpłatnej pomocy z dowolną prezentacją, z pisaniem pracy pisemnej i przygotowanie do egzaminów.

Wszystko jest bezpłatne dlatego, że to co najcenniejsze jest za darmo. Proszę o kontakt na 532 64 00 45. Dziękuję i pozdrawiam.

Mapa Nowy TargProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Łatwa, łatwiejsza i najłatwiejsza metoda nauki języka to pierwsza metoda, do uczącego się języka angielskiego, ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Nowego Targu. Prowadzisz serwis o Nowym Targu lub zwiazany z Nowy Targ - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Gminy Nowy Targ !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Nowym Targu !Zobacz stronę Urząd Miasta Nowy Targ !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Targ City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Targu: Zakopane ogłoszenia - Nowy Sącz darmowe ogłoszenia - Wieliczka ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Bochnia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nowy Targ City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj