Opiekunka do seniora STYCZNIOWE ZASTĘPSTWO!

KONTAKT

Nowy Targ - Dodane przez ATERIMA MED (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka do seniora STYCZNIOWE ZASTĘPSTWO!

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Miejsce pracy: Niemcy, Stuhr
Numer referencyjny: OOS/DE/08.01S

Obowiązki:

Opieki potrzebuje 76-letni pan, który kilka lat temu przeszedł zawał serca. Od tego czasu szybko się męczy, bywa często osłabiony i niechętnie wychodzi z domu. Senior porusza się przy balkoniku, do dyspozycji jest też wózek. Podopiecznemu należy pomóc przy codziennej higienie, szczególnie podczas mycia, kąpieli, ubierania oraz przy wymianie pampersów. Do zadań Opiekunki będzie należało też prowadzenie domu. Na zakupy można jeździć samochodem. Dodatkowo raz w tygodniu przychodzi osoba sprzątająca. Pan jest osobą małomówną, większość dnia spędza oglądając telewizję.

Warunki mieszkaniowe:

Miejscowość położona na północy Niemiec, w pobliżu Bremen. Senior mieszka w niewielkim domu sam. Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój z telewizorem. Są tanie połączenia telefoniczne do Polski. W domu jest mały piesek. Dom położony w spokojnej i czystej okolicy.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunek!

Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 12 297 66 55,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie.

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
tel.: 12 297 66 55
fax: 12 297 66 99

Mapa Nowy TargProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka do seniora STYCZNIOWE ZASTĘPSTWO!

Polecane, ciekawe strony z Nowego Targu. Prowadzisz serwis o Nowym Targu lub zwiazany z Nowy Targ - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Nowym Targu !Zobacz stronę Urząd Gminy Nowy Targ !Zobacz stronę Urząd Miasta Nowy Targ !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Targ City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Targu: Zakopane ogłoszenia - Nowy Sącz darmowe ogłoszenia - Wieliczka ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Bochnia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję