Sprzedawca w markecie budowlanym-Nowy Targ

KONTAKT

Nowy Targ - Dodane przez krakow5 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Sprzedawca w markecie budowlanym-Nowy Targ

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:
Sprzedawca w markecie budowlanym Nowy Targ Praca Tymczasowa

Lokalizacja: Nowy Targ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.
WYMAGANIA:
Umiejętność sprzedaży
Komunikatywność,
Dynamika i operatywność,
Łatwość nawiązywania kontaktu,
Mile widziana znajomość asortymentu.

MILE WIDZIANE:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
umowa o pracę tymczasową,
możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
stałe godziny pracy ,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mail: krakow@ jobman.pl z dopiskiem w tytule: sprzedawca w markecie budowlanym-Nowy Targ.

Prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Jobman.pl
Kraków ul. Wileńska 2a

Mapa Nowy TargProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzedawca w markecie budowlanym-Nowy Targ

Polecane, ciekawe strony z Nowego Targu. Prowadzisz serwis o Nowym Targu lub zwiazany z Nowy Targ - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Nowym Targu !Zobacz stronę Urząd Gminy Nowy Targ !Zobacz stronę Urząd Miasta Nowy Targ !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Targ City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Targu: Zakopane ogłoszenia - Nowy Sącz darmowe ogłoszenia - Wieliczka ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Bochnia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję